به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

هزینه دفترچه درمانی تامین اجتماعی

علیرضا : سلام من بیمه مشاغل آزاد هستم  به همراه سرانه درمان . من حق بیمه ام را تا انتهای سال پرداخت کردم . سوال پیش اومده واسم اگر من بخواهم ازدواج کنم آیا باید به شعبه تامین اجتماعی اطلاع بدهم و مجدد قرار داد بنویسم ؟ و برای همسرم هم هزینه سرانه درمان را پرداخت کنم ؟ من خودم تا اسفند ۹۸ را ریختم و آیا باید مجدد مراجعه کنم به شعبه و فیش سرانه درمان بگیرم برای همسرم ؟ که دفترچه به اونم بدهند ؟ نیازی به اطلاع رسانی ازدواج تان نیست اما اگر بخواهید برای ایشان دفترچه درمانی بگیرید باید سرانه درمان ایشان را پرداخت نمایید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401