به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مدارک مورد نیاز در حسابرسی بیمه

 ملک : نحوه کار حسابرسی تامین اجتماعی را توضیح دهید.آیا لیست بیمه ای که هر ماه ارسال می شود و مبالغ واریزی به کارگر درماه که در دفاتر ثبت شده ، مقایسه می شود ؟ در مورد نحوه پرداخت عیدی و سنوات پرداختی هم می شود توضیح کاملی بدهید ؟ اینکه فقط پرداخت عیدی و سنوات در سال در دفاتر ثبت بشود کفایت می کند یا باید لیست عیدی و سنوات را در سامانه مالیات حقوق وارد کرد ؟ کارگاه ما در سالهای گذشته لیست مالیات بر حقوق را در سامانه ارسال نمی کرد ، با توجه به این موضوع حسابرسی بیمه چه اقدامی انجام می دهد ؟ تشکر از پاسخگویی شما ؟

1.     بله مقایسه می شود و البته مدارک دیگری نیز بررسی می شود تا مشخص شود که آیا حق بیمه متناسب با حقوق پرداخت شده است یا نه ! در ضمن وضغیت مشاغل نیز بررسی می شود و حتی اگر حقوق کمتری نسبت به شغل مورد نظر پرداخت کرده باشید ، باد حق بیمه را متناسب با شغل مورد نظر پرداخت کرده باشید .

2.     همکاران بیمه ای معمولا مدارک مالیاتی را بررسی می کنند و اگر نباشد مطابق با عرف حقوق و مزایای ثابت و متغییر را حساب می نمایند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401