به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق انباردار طبق قانون کار

 امیر گوهریان : در شرکت ما طرح طبقه بندی مشاغل وجود ندارد . به همین خاطر برای مشاغل انبار به نظر می رسد با توجه به تعهد و مسئولیت سنگین حقوق و مزایای درستی در نظر گرفته نشده است . به نظر شما با توجه به حداقل حقوق سال 98 (حدود 2میلیون تومان) برای مشاغل انیاردار ، مسئول انبار و مدیر انبارها چه میزان حقوق کافیست ؟ وقتی طرح طبقه بند مشاغل وجود نداشته باشد میزان حقوق توافقی است . قانون کار می گوید از حداقل حقوق و مزایای قانون کار کمتر نباشد. اگر نظر من را بخواهید مجموع حقوق و مزایای ثابت 3 ، 4 و 6 میلیون تومان را نسبتا قابل قبول می دانم ولی بعضی مواقع واقعیت چیز دیگری است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401