به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت دیه

 O.M.H : سلام ! من بیمه شده تامین اجتماعی در قالب خمیرگیر نانوایی هستم . در حین کار افتادم و زانویم دچار شکستگی شده و رباط صلیبیم پاره شد.ابتدا پزشک متخصص پامو گچ گرفت و بخاطر شکستگی به مدت 35 روز و استراحت پزشکی 45 روزه برایم نوشت و پزشک معتمد هم تایید کرد .اگر بعد باز کردن گچ جراحی رباط صلیبی لازم باشد من می توانم ادعای دیه کنم و اینکه طرف حساب من کارفرما خواهد بود یا تامین اجتماعی برای پرداخت دیه؟اگر شامل دیه بشوم چه مقدار است و چه مراحلی را باید بروم برای رسیدگی به دیه ؟سپاس از لطفتون ؟ بابت دیه تنها می توانید از کارفرما شکایت کنید و ربطی به تامین اجتماعی ندارد . البته کارشناس اداره کار و یا کارشناس رسمی دادگستری باید در زمینه میزان تقصیر شما و یا کارفرما اظهار نظر کند . اگر کارفرما مقصر بود باید از طریق دادسرا شکایت کنید و به پزشکی قانونی مراجعه کنید . بعد از گرفتن نظریه پزشکی قانونی و رای دادگاه متناسب با تقصیر کارفرما می توانید از ایشان دیه بگیرید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401