به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه محدودیت حرکتی

 ابوذر : سلام ! بنده هشت سال پيش از ناحيه مچ پا صدمه ديدم و عمل جراحي كردم و پلاتين در استخوان نازك ني بنده قرار دادند ولي به طور كامل خوب نشدم . راه مي رفتم ، ورزش مي كردم ! فقط نمي توانستم در سطح شيب دار بدرستي راه بروم يا بدوم كه دكتر گفته بود اگر مي خواهي از درد خلاص شوي بايد يك عمل ديگر انجام بدهي كه مفصل مچ پايت را بايد خشك كنيم كه بنده راضي به اين كار نبودم و زندگي مي كردم تا اينكه از بد روزگار مجدد تصادف كردم و پاشنه پایم خورد شد و دو استخوان كف پايي بنده خرد شدند.

 بعد از گذشت ده ماه بنده ديگر قادر به راه رفتن نيستم و دكترا گفتند بايد عمل كنيم و مفصل مچ پایت را خشك كنيم و مچ را ثابت كنيم . حال من از شما سوال دارم كه اين محدوديت حركتي بنده چگونه محاسبه مي شود يا اصلا محاسبه مي شود ؟ من بايد چه كاري انجام بدهم تا حقي از من ضايع نشود ؟ ببخشيد كه طولاني شد ! ممنون كه وقت گذاشتيد سپاس ؟ محدوددیی حرکتی شما محاسبه می شود و دیه مناسبی نیز معمولا دارد . البته بستگی به این دارد که نهایتا درمان شود یا نه ! معمولا از 5 درصد دیه کامل تا 20 درصد محاسبه می شود . شما باید منتظر باشید تا زمان درمان پزشکی قانونی تمام شود و مدارک پزشکی و بیمارستانی خود را در مرحله نهایی ارائه کنید و اینکه آیا این محدودیت خوب شدنی هست یا نه ! کار خاص دیگری نیاز نیست انجام دهید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401