به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارگر بابت سفته

 شعبانی  : سلام روز بخیر ! برادر من تقریبا 2 سال در یک مکانیکی کار کرد که قرار بود هفته ای 300 هزار تومان بهش بابت دستمزد بدهد . این مدت تا دیر وقت مغازه می ماند و حقوقی دریافت نکرد مدام مدارا کرد . علاوه بر اینکه حقوق بهش نداده بیمه هم نکرده و از برادرم سفته گرفته است . الان 3 ماهه که برادرم از آنجا آمده بیرون ولی صاحبکارم مدام تماس گرفت برگرد . الان که برادرم جای دیگری کار می کند رفته و سفته ها را اجرا گذاشته است . آیا می شود ما شکایت کنیم بابت بیمه نکردن ؟ و چجوری باید آن سفته ها را پس بگیریم ؟

1.     یعنی 2 سال حقوق نگرفته است و چیزی نگفته است ؟

2.     اجرا گذاشتن سفته کار ساده ای نیست و قاضی شما را می خواهد تا دلیل ان را بداند . متقابلا و سریعا به دادسرا رفته و از ایشان بابت به اجرا گذاشتن سفته و ندادن سفته شکایت کنید .

3.     به اداره کار رفته و بابت بیمه ، حداقل حقوق ، عیدی ، سنوات ، حق خواروبار ، حق مسکن و تمامی موارد فوق برای 2 سال شکایت کنید .

4.     اصلا نترسید . اگر محکم باشید کار خاصی نمی تواند بکند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401