به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت حق السعی

 مهندس  : سلام من چند وقت پیش از شما مشاوره گرفتم و جلسه اولیه اداره کار را امروز رفتم . خیلی ممنون ! اتفاقی که واسه من افتاد این بود که با وجود اخراج شدنم هیچ حمایتی از من نشد . اصلا خانمی که مسئول رسیدگی بود بسیار برخود بدی با منی که به عنوان کارگر بودم و باید ازم حمایت می شد داشتند .

·         بابت اخراجم هیچ حق السعی ندادند

·          افزایش حقوق سال 97 که باید اعمال می شد نشد

·         سنواتم طبق اداره کار شد با اینکه حقوق من 2200 بود

·         بیمه بیکاری هم گفت اصلا حرفشم نزن همینه که هست ، الان وضع خرابه همه دارند بیکار می شوند .نمی شود به همه بدهیم که ! با اینکه کارفرما خودش گفت اخراجش کردیم! آخر سر هم یه چیزیو گفت امضا کن و بنویس که خودتم نمی خواهی برگردی! من نمی دانستم این رو رای قاضی تاثیر می گذارر و بعدش فهمیدم ! در واقع گول خوردم گفتم اینارو به شما بگم شاید کسی مثل من اولین بارش باشد می خواهد شکایت کند بدونه همه چی طبق وزارت کار می شود و درباره بیمه بیکاری ام اصلا نمی گذارند صحبت کنی ؟

به موارد زیر دقت کنید :

1.     بیمه بیکاری اصلا ربطی به آنها ندارد . آنها صرفا معرفینامه می دهند و تشخیص صلاحیت شما برای گرفتن بیمه بیکاری با تامین اجتماعی است .

2.     با آن چیزی که امضاء کردید دیگر بیمه بیکاری به شما نمی دهند چون نشان می دهد که با رضایت از محل کار خارج شده اید . همچنین حق السعی ایام بیکاری هم به شما تعلق نمی گیرد.

3.     منتظر باشید رای صادر شود . بعد از صدور رای قانونا باید حق و حقوق تان به غیر از مواردی که گفتم به شما پرداخت شود . آنگاه بابت معرفی به بیمه بیکاری و حق السعی ایام بیکاری مجددا به هیات حل اختلاف شکاتی کنید.

4.     افزایش حقوق تان باید اعمال شود .

5.     برای گرفتن سنوات مطابق با حقوق باید مدرک مکتوب که نشان دهد حقوق تان چقدر بوده است ارائه کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401