به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مشاهده سابقه در سایت تامین اجتماعی

 مانلی : سلام !  من شش سال سابقه بیمه در اداره دولتی دارم که به دلیل اینکه دو سال اول قراردادی بودم شعبه های بیمه متفاوت بود . بعد که از اون اداره استعفا دادم و خواستم بیمه اختیاری رد کنم سوابق بیمه ام را جمع آوری کردم. الان که روی سایت سابقه ام را می بینم باز هم  اون شعب رو به من نشان می دهد و همه را یکسان(به نام یک شعبه) نکرده است. از کجا بدانم سابقه بیمه ام جمع آوری شده یا نه ؟  ممنونم ؟ همه یکسان نمی شود و هر کجا حق بیمه تان پرداخت شده باشد همان شعبه ذکر می گردد . از زمان بفهمید . در تمامی سال هایی که کار کرده اید باید به تفکیک ماه و تعداد روزهای بیمه پرداخت شده در سابقه تان مشاهده شود

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401