به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کمیسیون عالی پزشکی سپاه

 سلمان ایرانی : سلام ! من با ۱۳ سال سابقه در سپاه به علاوه هجده ماه خدمت سربازی از دو سال پیش متوجه شدم که مبتلا به بیماری دیابت وابسته به انسولین شده ام و از آنجا که قبلا دیابت نداشتم و نمی دانستم دیابت دارم قلبم هم دچار گرفتگی عروق شد که به اجبار و اورژانسی عمل قلب باز برای تعویض رگ در دو سال قبل انجام دادم و در دوران نقاهت عمل قلبم دیابت به شبکیه هر دو چشمم آسیب رساند و مقداری از دید مرکز در چشم چپ و مقداری از دید اطراف در چشم راست خود را هم از دست دادم  .

می خواستم بدانم اگر به کمیسیون پزشکی مراجعه کنم سطح سلامت من چند می شود و آیا می توانم بازنشستگی زودتر از موعد بگیرم و از همه مهمتر حقوق من چند روز محاسبه می شود ؟ من نمی توانم در مورد سطح سلامت شما نظر دهم . بزرگترین مشکل شما مشکل قلبی است و ان هم بستگی به E/F قلب شما دارد . براساس ماده 121 قانون سپاه با شما برخورد خواهد شد . به نظر من احتمال بازنشستگی تان زیاد است و البته حداقل حقوق بازنشستگی را می گیرید . کمیسیون عالی پزشکی سپاه در این زمینه نظر می دهد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401