به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت کنم یا تسویه حساب کنم ؟

 حسن غضنفری : با سلام و عرض ادب و خسته نباشید !  بنده از آبان 92 در قسمت کنترل کیفیت خط آینه شرکت شیشه کاوه فلوت در شهرصنعتی کاوه در شهرستان ساوه مشغول به کار بودم . ساعت کاری بنده 12 ساعتی به صورت یک هفته چرخشی روزکار و شبکار بود .


تقریبا از حدود 2 سال قبل با توجه به اینکه اکثرا در محیط کار به صورت نشسته بر روی یک چهارپایه مشغول جداسازی محصول آینه درجه 1 و درجه 2 به صورتی چشمی بودم و همچنین چهارپایه مذکور فاقد پشتی جهت تکیه دادن بود که با توجه به ساعت کاری بالا به مرور باعث قوز در آوردن در کمرم شد .

بنده از همان موقع به چند پزشک متخصص ارتوپدی و جراح مغز و نخاع و طب فیزیکی و توانبخشی در شهر ساوه و قم مراجعه کردم که پزشکان مربوطه از بنده ام آر آی و نوار عصب گرفته و تشخیص دادند که بنده دیسک گردن گرفته ام و برای معالجه ی بنده خوردن دارو و رفتن به استخر و انجام ماساژ و استفاده از قوزبند طبی و انجام فیزیوتراپی را تجویز کردند که با انجام روش های درمانی فوق و با توجه به کار بنده نه تنها دردم خوب نشد بلکه باعث شد دیسک گردن بنده به دست چپ بزند که در مهر97 با تعدیل نیرو کل واحد کنترل کیفیت حذف شدند و نیروهای آن من جمله خود بنده به واحد تولید رفتند و مشغول کار فیزیکی در واحد مربوطه شدند .

با توجه به کار بنده در واحد کنترل کیفیت که فاقد کار فیزیکی بود در قسمت تولید باعث شدت گرفتن درد بنده در ناحیه گردن و کتف و دست چپ شد که طی چند بار صحبت با مسئولین شرکت بالاخره در اردیبهشت ماه بنده پایان قرارداد شدم و برای تسویه به شرکت مراجعه کردم که از بنده رضایت نامه محضری خواستند تا تسویه حساب بدهند و طی پیگیری های بنده از بازرسی اداره کار متوجه شدم که یا باید از شرکت شکایت کنم و رضایت نامه ندهم و یا اینکه رضایت بدهم و نامه اخراجی جهت گرفتن بیمه بیکاری بگیریم .

 نا گفته نماند قبل از اخراج با توجه به شرایط جسمانی بنده از کارفرما درخواست شغل سبک تری داشتم که از سوی ایشان مورد قبول واقع نشد و منجر به پایان قرارداد بنده شد و لازم به ذکر است بعد از گذشت یک ماه بنده هزینه های بسیار زیادی را برای درمان دادم و به کاریابی های زیادی سر زدم ولی متاسفانه موفق به پیدا کردن موردی با توجه به شرایط جسمانی ام نشده ام .

 در حال حاضر از شما کارشناسان مربوطه عاجزانه درخواست مساعدت و یاری دارم که آیا شکایت کنم و یا اینکه رضایت داده و به گرفتن بیمه بیکاری بسنده کنم ؟ با تشکر فراوان  ؟

بستگی دارد هدفتان چیست ؟ اگر می خواهید باز هم به سر کار برگردید به نظر من شکایت کنید و درخواست بازگشت به کار بدهید . اگر درخواست بازگشت به کار بدهید به احتمال زیاد چون شرکت بزرگ است موافقت می شود و اگر هم نشد خود اداره کار شما را برای بیمه بیکاری معرفی می کند . اما اگر دگر نمی خواهید به سر کار برگردید بابت آسیب های جسمی تان بعید است به نتیجه خاص و گرفتن غرامت برسید . پس بهتر است تسویه کنید و نامه عدم نیاز برای بیمه بیکاری بگیرید . ضمنا حتما بیکاری تان را الان به شعبه تامین اجتماعی اطلاع دهید چون ممکن است بعدا برای گرفتن بیمه بیکاری ایراد بگیرند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401