به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مفاصا حساب به اسم چه کسی صادر می شود ؟

 محمدی : با سلام به عنوان یک شرکت سهامی خاص در خصوص قرارداد اجاره محل شرکت ، موجر تقاضای اخذ مفاصا حساب ملک از شرکت کرده است. با توجه به اینکه آدرس این ملک، آدرس دوم شرکت است و البته به دلیل ماهیت موضوع به عنوان شعبه نیز ثبت روزنامه رسمی نشده است ، چطور باید مفاصا حساب ملک را گرفت؟ در مراجعه ای که به سازمان داشتم، اینطور بیان کردند که ما به آدرس ملک مفاصا حساب نمی دهیم بلکه به نام شرکت مفاصا حساب می دهیم. لذا سوالم اینست که آیا موضوع درست است یا روش دیگری برای اخذ مفاصا حساب و ارائه به موجر وجود دارد؟ با احترام ؟ مفاصا حساب برای شرکت است و این کار کاملا قانونی است . همان نیز برای موجر کفایت می کند . در مفاصا حساب آدرس کارگاه ذکر می شود . موجر می خواهد مطمئن شود بدهی بیمه ای نداشته باشید و همین کفایت می کند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401