به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت برای دریافت پورسانت از کارفرما

 مینا : در ادامه سوالاتم در مورد پورسانت ! من قراردادي بابت پورسانت ندارم و فقط قراردادم براي حقوق ثابت هست و كلا كار ما فروش هست و در اين زمينه هيچ شركتي بابت پورسانت قراردادي منعقد نمي كند ولي پرينت حساب دارم . مي توانم با پرينت حسابم و عرف كارم كه فروش هست و پورسانتي به نتيجه برسم ؟ مي شود بيشتر راهنماييم كنيد ؟! برایم مهم است . خيلي من يک سري مدارك در مورد نحوه پرداخت پورسانت با امضاي مديريت دارم و اينكه از جايي كه كار مي كردم برایش مي توانم پرينت بگيرم كه بر فرض اين مقدار فروختم به آن ارگان مي شود راهنماييم كنيد ؟ پرینت حسابتان ، قرارداد حقوق ثابت تان و مدارک نحوه پرداخت پورسانت را ارائه کنید . پورسانت کلا مبحثی جدا از قانون کار است و باید مدارک قوی مبنی بر پرداخت آن داشته باشید تا به نتیجه برسید . یعنی باید مدرکی داشته باشید که کارفرما تاکید کرده باشد بابت فروش خاصی به شما پروسانت می دهد . اگر چنین مدارکی دارید به نتیجه می رسید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401