به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت غرامت از بیمه مسئولیت

 ابوالفضل  دلاویز : سلام ! من در یک موسسه ای با حکم کارمند دفتری و بصورت قرادادی کار می کردم ولی بعد از چند سال من را به این بهانه که در داخل انبار کتاب نیرو کم داریم بنده را برای کار فیزیکی و یدی به داخل انبار که جابجایی کارتنها و بسته های کتاب هست فرستادند  و من که در آن زمان عمل چشم آب مروارید کرده بودم و شبکیه چشمم به گفته دکتر نازک بود اکیدا از کارهای سنگین من را نهی کرده بود .

 اعتراض کردم ولی آنها بدون توجه به شرایطم بعد از تشکیل یک کمیته انضباطی نمایشی من را مجبور به اینکار کردند . بعدا با اینکه تاییدیه دکتر معتمد از کمیسیون پزشکی را نیز مبنی بر انجام ندادن کارهای سخت تحویلشان دادم باز هم حرفم را گوش نکردند و بعد از سه سال و نیم کار در انبار شبکیه چشمم آسیب دید و دوباره عمل کردم .

حالا آنها من را با وجود آنکه برای برای کار اداری و کامپیوتر هیچ مشکلی ندارم  ، باز اصرار در کار داخل انبار دارندفعلا در اختیار کارگزینی هستم تا من را با پایان اعتبار قراردادم که تا پایان خرداد 98 است اخراجم کنند . در آخر باید عرض کنم 20 سال سابقه بیمه داشته و 48 ساله و فوق لیسانس هستم و نصف عمرم را در این موسسه کار کرده ام .تشکر .حالا من باید چکار کنم و آیا می توانم حقم را بگیرم ؟

1.     شما کارمند دائمی هستید و نمی توانند به این سادگی شما را اخراج کنند .

2.     اگر موسسه تان بزرگ می باشد حتما به اداره کار شکایت کنید و به احتمال زیاد رای اداره کار مبنی بر بازگشت به محل کار را دریافت خواهید کرد .

3.     اگر موسسه شما بیمه مسئولیت دارد درخواست دهید و از آپشن غرامت بیماری و حادثه ناشی از کار ، سعی کنید بابت آسیب به چشم تان غرامت بگیرید.

4.     اگر به هر دلیلی نتوانستید بازگشت به کار داشته باشید ، برای بیمه بیکاری اقدام نمایید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401