به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حداقل سابقه برای بازنشستگی

 زیبایی : سلام خسته نباشید ! بنده پدرم فوت کرده و رفتم بیمه که برایش حقوقی ببرند . گفتند کم تر از سه ماه سابقه دارد .  اگر تا یک سال حداقل داشت برایش می توانست کار کرد و جاهایی که کار کرد بیمه برایش رد نکردند . شرکت ها الان هم کارمندان اون شرکت ها یا فوت شدند یا باز نشست و کار دادن پیمانی و از طریق بیمه خودم اجباری بود دفترچه بیمه برایشان گرفتم .  الان سه ماه بیمه دارد کمه تا یک سال ؟! آیا می توان کاری کرد حدقل حقوقی بیاد برای مادر پیرمان  ! با تشکر ؟ خیلی سخت است . باید حداقل 1 سال سابقه داشته باشد .باید از کارفرماهایی که داشته است و برایش بیمه پرداخت نکرده اند شکایت کنید تا بیمه اش را بریزند . ضمنا باز هم ممکن است مشکل ایجاد شود و کمیته 44 شعبه لیست بیمه را رد کند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401