به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت بیمه بیکاری بعد از مرخصی زایمان

 زیبا : سلام بنده یک ماه دیگه مرخصی زایمانم به پایان می رسد . بعد از مرخصی زایمان، کارفرما از بنده می خواهند با حقوقی کمتر از سال قبل به کار مشغول شوم که مورد قبول بنده نیست لذا خواهان استفاده از بیمه بیکاری هستم. آیا به بنده تعلق می گیرد؟ و اینکه بنده تا یک ماه پس از تاریخ اتمام مرخصی قرار داد دارم . اگر کارفرما با بنده تسویه حساب نکند و سنوات 6سال و طلب های دیگر(عیدی سال گذشته، طلب های مرخصی) را به بنده ندهد می توانم شکایت کنم؟چگونه ثابت کنم مبالغ را به بنده نداده است؟در ضمن شرکت حقوق هایمان را نامرتب و خرد خرد از حساب های مختلفی پرداخت می کردند ؟

1.     اینگونه برای گرفتن بیمه بیکاری دچار مشکل می شوید چون باید حتما به اداره کار شکایت کنید . بهتر است یک ماه بعد را هم سر کار بروید و بعد از پایان قرارداد نامه عدم نیاز بگیرید .

2.     می توانید شکایت کنید . شمات باید مدارک کارکرد ارائه کنید (ماننند لیست بیمه) و ایشان هم باید مدارک پرداخت حقوق و مزایای شما را ارائه کنند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401