به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مراحل دریافت افت قیمت خودرو

 عباس کریمی : باسلام و خسته نباشید با توجه به اینکه تمام قطعات و لوازم خودرو را با ۴ ماه خواب بودن خودرو تا بتوانم با نازلترین قیمت از نمایندگی مجاز تهیه کرده و با بازار آزاد بیرون حدود ۱۰ میلیون تفاوت دارد را در شورا برای مقصر محاسبه کنم ولی ظاهرا مقصر قدر این زحمات مرا نفهمید و گویی اعتراض کرده و به من اعلام می کند ندارم هر کاری دوست داشتی بکن و این حرف بابت زحماتم مرا آزار می دهد و می خواهم تمام هزینه های خودرو ام را که شامل افت،خواب،قطعات ...می شود را به صورت نقد یا حداکثر در دو مرحله ازش بگیرم .

 حال با اینکه خودرویی که با من تصادف کرده صاحب خودرو مادرشان هستند می توانم اقدام به توقیف ماشین مادرشان کنم چون مقصر یک دانشجو و هیچ مال و حساب بانکی ندارد و ماشین آنها بیمه بدنه بوده که ماشین خودشان را با همان درست کردند ، من نمی توانم از بیمه بدنه ماشین آنها استفاده کنم ؟

1.     مقصر ایشان است و خودشان بایدپرداخت کنند . معمولا در مواقع اعسار برایشان قسطی می کنند و حتی می توان حکم جلب هم گرفت هر چند قضات معمولا در مورد افت قیمت حکم جلب نمی دهند .

2.     باید بابت افت قیمت و خواب ماشین به شورای حل اختلاف یا دادگاه عمومی و یا کیفری شکایت کنید .

3.     تشخیص چگونگی پرداخت افت قیمت با قاضی است.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401