به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه شکستگی درشت نی و نازک نی

 سپیده : با عرض سلام خدمت شما ! وقت بخیر ! سال قبل تصادف کردیم ، پسرم از ناحیه درشت نی و نازک نی پای راست دچار شکستگی شد و دادگاه چهار پنجم از یک پنجم از یک دوم دیه کامل را براش محاسبه کرده است . هر جا نگاه می کنم نمی‌دانم این یک دوم رو برای چی برایش نوشته است؟ با این اوصاف دیه اش می شود ۲۱ میلیوناما دخترم که فقط شکستگی انتهای استخوان درشت نی ساق پای چپ داشته چهار پنجم از یک پنجم براش محاسبه شده است  که دیه اش می شود ۴۳ میلیونسوال من این است که پسرم که دو استخوان شکسته داره چرا دیه اش از دخترم که یک استخوان شکسته دارد کمتر است ؟ و چرا در دیه پسرم یک دوم قید کردند؟ جای اعتراض دارد ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید ؟

1.     بابت شکستگی درشت نی و نازکی نی هر کدام چهار پنجم از یک پنجم از یک دوم یا همان 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 21 میلیون و 600 هزار تومان

2.     ½ برای هر استخوان به این معنا است که دیه قطع 1 پا ½ دیه کامل است . بابت شکستگی دیه شکستگی ضربدر این ½ می شود . برای اندام های زوج بدن ½ در تمامی دیه ها ضرب می شود .

3.     برای دخترتان هم چون یک شکستگی است 8 درصد دیه تعلق می گیرد . یعنی ½ را دارد مگر اینکه 2 شکستگی داشته باشد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401