به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

سهمیه بیمه کارگران ساختمانی

 عباس کابوسی : با سلام . امیدوارم نمازه و روزه تان مقبول درگاه احدیت قرار گیرد ! یک سال است موفق شده ام کارت مهارت بگیرم. هر وقت به شعبه تامین اجتماعی مراجعه می کنم می گویند سهمیه نیامده است . این سهمیه چیست و چرا ما را بیمه نمی کنند ؟ به شدت به دفترچه بیمه نیاز دارم ؟ هر سال با توجه به بودجه سازمان و کمک های دولتی تعهدادی سهمیه به هر شعبه اختصاص داده می شود که معمولا در خرداد ماه یا تیرماه تخصیص داده می شود . البته در این زمینه اعمال نفوذهای زیادی هم متاسفانه صورت می پذیرد . شما باید منتظر بمانید تا سهمیه بیاید یا بیمه شخصی قطع شود تا جایگزین گردید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401