به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آزمایشات تامین اجتماعی

 حسن : سلام خسته نباشید ! من برای یک کارخانه استخدام شدم ولی در موقع آزمایشات تست تنفس بنده (اسپیرومتری) یکم ضعیف نشون داد و اون کارخونه گفت نمی توانی اینجا استخدام بشوی ؟!

 الان جای دیگری کار پیدا کردم ، کارش دفتریه ! بیمه امور پروژه رد می کنند برایم ! الان این شرکت هم می گوید باید بروی آزمایشات بدو استخدام ! منم می ترسم بروم باز هم اسپیرومتری ضعیف نشان بدهد و بگویند نمی شود استخدام شی ؟!

 می خواستم ببینم آیا این اسپیرومتری برای همه شغل ها هست ؟ یا بعضی شغلها چون اون کارخونه بالاخره آلودگی هوایی داره دیگر ولی اینجا کارش دفتریه ! کلا می خواستم ببینم چاره من چیه پس ؟ هر جا بروم می خواهند بگویند اسپیرومتری ات ضعیفه نمی شود استخدام شی ؟ باید بیکار بمانم ؟

1.     اسپیرومتری جزء آزمایشات بدو استخدام هست . اما نهایتا کارشناس بهداشت حرفه ای و یا طب کار با توجه به محیط کاری که می خواهید استخدام شوید تشخیص می دهد که می توانید کار کنید یا نه ! طبیعتا نوع محیط کاری در تصمیم وی تاثیر دارد . یعنی احتمال زیادی دارد که مشکلی برای شما ایجاد نشود .

2.     اگر شرکت شما را برای آزمایش نفرستند ممکن است بعدا شما درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی دهید و اگر ازکارافتاده شوید و آزمایشات اولیه نداشته باشید ، در این حالت تامین اجتماعی شرکت را جریمه سنگینی می کند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401