به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حق بیمه هنرمندان

 چراغی : سلام ! روزتون بخیر ! ببخشید من سوال راجع به بیمه ام داشتممن بیمه هنرمندان هستم و از آخرین مهلت پرداخت بیمه ام ۱ ماه گذشته است ! به دلیل اینکه دانشجو بودم در حال حاضر بیمه من لغو شده و با مراجعه به تامین اجتماعی به من گفتند باید نامه بگیرم از صندوق هنر . صندوق هنرمندان که مراجعه کردم گفتند نامه از فرهنگ و ارشاد باید ببرمسوالم این هست امکان دارد با من قرارداد تمدید نکنند؟ چون تا شنبه باید صبر کنم و به جایی دسترسی ندارمممنونم ؟ نامه هایتان را می دهند ولی احتمال دارد بروید در صف تامین اجتماعی و مدتها انعقاد مجدد قراردادتان طول بکشد. بیمه هنرمندان چون بیمه ارزانی است تامین اجتماعی بسیار سخت می گیرد و ممکن است دچار مشکل شوید . نباید در پرداخت حق بیمه تاخیر بیفتد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401