به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت برای دریافت دیه از بیمه سرمد

 سلام وکیل گرفتن خسارت و دیه از بیمه سرمد میخواستم؟ خونه دوستم آتیش میگیره دوباره منفجر میشه! دوستم ۲۵ تا ۳۰ درصد دچار سوختگی میشه. من خودم ۶۰درصد دچار سوختگی میشم.خونه اجاره ای بوده است. کنتورهای گاز همه ی خونه ها بیمه ی آتش سوزی دارند. کارشناس اومده خونه رو دیده و بعد گفتند برید بیمه ی سرمد. ما رفتیم بیمه ی سرمد هرچی مدارک بود رو هم با جواب کارشناسی بردیم نشون دادیم به بیمه ی سرمد که گفتند ما دوباره باید یک کارشناس دیگه برای تامین دلیل خودمون بفرستیم خونه رو بازدید کنند که نتیجه ی خسارت لوازم خونه و خونه رو تعیین کنند.

میخواستم بپرسم دیه تعلق میگیرد برای   خودم که ۶۰درصد دچار سوختگی شدم و دست سمت چپم از آرنج دست الان قشنگ باز بسته نمیشه و نمیتونم کار زیادی انجام بدم و پدرومادرم الان ۸ساله که به رحمت خدا رفتند ومن واقعا کسی رو ندارم و خودم مستقل زندگی میکردم و الان دقیقا از برج ۱۰/۱پارسال تا الان من اصلا از کار و زندگی افتادم در به در خونه ی دوستام شدم خواهر برادر دارم ولی انگار ندارم متاسفانه.اینا همه به کنار که متاسفانه قبل از متولد شدنم قبل از اینکه به دنیا بیام پدر مادرم بخاطر اخلاق هایی که داشتند از هم جدا زندگی میکردند. برای گرفتن مدارک شناسایی وهویتی من هیچ اقدامی نکردند ومتولد۱۳۷۳هستم ولی به دلیل مشکلات و...نتوانستم هیچ اقدامی برای مدارک شناسایی خودم انجام دهم وپدرومادرم همزمانی هم که در قید حیات بودند هیچ اقدامی برای من نکردند. و منه بنده ی حقیرعاجزانه ازشما دوستان عزیز و محترم درخواست کمک در حل کردن مشکلات زندگی خود دارم با تمام وجود ازتون خواهش میکنم که اگر واقعا کمکی از دستتون برمیاد کمکم  کنین و به این موضوعات مشکلات رسیدگی کنید. با سپاس و تشکر فراوان از شما عزیزان. اَجرَکُم عِندَاللّه؟

واقعیت الان متوجه نشدیم چه کمکی از ما می خواهید. به نظر من دیه به شما تعلق می گیرد.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401