محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

حسن قشلاقی: من ۲۶ سال سابقه دارم. چهار سال بیمه بیکاری گرفتم. الان حقوق بازنشستگی شده دو میلیون و صد! این حقوق درست است یا نه؟

پاسخ: اشتباه کردید که در 4 سال آخر منتهی به بیمه پردازی از بیمه بیکاری استفاده کردید.  مقرری بیمه بیکاری درصدی از حقوق و دستمزد مشمول کسر حق بیمه در 3 ماه آخر بیمه پردازی است که البته از حداقل حقوق طبق قانون کار نمی تواند کمتر باشد ولی تاثیر منفی اش را در حقوق بازنشستگی می گذارد. به نظر می رسد حقوق بازنشستگی تان درست محاسبه شده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.