عدم پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

رضا: سلام خسته نباشی! من درسال 95 تصادف کردم و دادگاه رای داد به پرداخت دیه ولی بیمه نصف دیه را بیشتر پرداخت نکرد و گفت در نامه پزشکی نیست . من حقوقی شکایت کردم گفت دیر شکایت کردی! در همین بین که زمان برد بیمه گذاشت تا سال 98 که قاضی تغیر کرد درحکم بدوی اعتراض کرد و حکم تغییر داد ولی در تجدید نظر دوباره رای به نفع من داد از روی مدارک پزشکی ولی نزدیک دو دندان ساقط شده من رو نزد و گفت چون روی این اعتراض نکردی در حیطه ما نیست و باید دادگاه بدوی که رای راشکسته ولی دادگاه بدوی هم دوباره همان رای سال 95 را تایید کرد.

شد برج 5  امسال 99 هست ولی هنوز بیمه پول را پرداخت نکرده است. من دو دندان ساقط شده دارم و یک گوش که هم پزشک قانونی فرستاد پیش متخصص که اون گفت صدمه دیده ولی پزشک نزده است . با تلفن که دادی داخل سایت نتوانستم تماس بگیرم! اگر راهنمای کنید ممنون می شوم با تشکر؟

پاسخ: من واقعا متوجه نشدم دقیقا چه فرمودید. دادگاه براساس نظریه پزشکی قانونی دیه را تعیین می کند. اگر بیمه به رای اعتراض کند تنها راه تغییر نظر پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی باید براساس مدارک پزشکی و معاینه نظر دهد. اگر پزشکی قانونی بعضی آسیب های شما را نزده است بهتر است با نظریه قاضی به پزشکی قانونی مجددا مراجعه کنید. الان سالها گذشته است و اگر موردی برایتان قید نشده باشد دیگر بعید است به سادگی پزشکی قانونی در این زمینه نظر دهد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر