عدم پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

رضا: سلام خسته نباشی! من درسال 95 تصادف کردم و دادگاه رای داد به پرداخت دیه ولی بیمه نصف دیه را بیشتر پرداخت نکرد و گفت در نامه پزشکی نیست . من حقوقی شکایت کردم گفت دیر شکایت کردی! در همین بین که زمان برد بیمه گذاشت تا سال 98 که قاضی تغیر کرد درحکم بدوی اعتراض کرد و حکم تغییر داد ولی در تجدید نظر دوباره رای به نفع من داد از روی مدارک پزشکی ولی نزدیک دو دندان ساقط شده من رو نزد و گفت چون روی این اعتراض نکردی در حیطه ما نیست و باید دادگاه بدوی که رای راشکسته ولی دادگاه بدوی هم دوباره همان رای سال 95 را تایید کرد.

شد برج 5  امسال 99 هست ولی هنوز بیمه پول را پرداخت نکرده است. من دو دندان ساقط شده دارم و یک گوش که هم پزشک قانونی فرستاد پیش متخصص که اون گفت صدمه دیده ولی پزشک نزده است . با تلفن که دادی داخل سایت نتوانستم تماس بگیرم! اگر راهنمای کنید ممنون می شوم با تشکر؟

پاسخ: من واقعا متوجه نشدم دقیقا چه فرمودید. دادگاه براساس نظریه پزشکی قانونی دیه را تعیین می کند. اگر بیمه به رای اعتراض کند تنها راه تغییر نظر پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی باید براساس مدارک پزشکی و معاینه نظر دهد. اگر پزشکی قانونی بعضی آسیب های شما را نزده است بهتر است با نظریه قاضی به پزشکی قانونی مجددا مراجعه کنید. الان سالها گذشته است و اگر موردی برایتان قید نشده باشد دیگر بعید است به سادگی پزشکی قانونی در این زمینه نظر دهد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر