عدم پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

رضا: سلام خسته نباشی! من درسال 95 تصادف کردم و دادگاه رای داد به پرداخت دیه ولی بیمه نصف دیه را بیشتر پرداخت نکرد و گفت در نامه پزشکی نیست . من حقوقی شکایت کردم گفت دیر شکایت کردی! در همین بین که زمان برد بیمه گذاشت تا سال 98 که قاضی تغیر کرد درحکم بدوی اعتراض کرد و حکم تغییر داد ولی در تجدید نظر دوباره رای به نفع من داد از روی مدارک پزشکی ولی نزدیک دو دندان ساقط شده من رو نزد و گفت چون روی این اعتراض نکردی در حیطه ما نیست و باید دادگاه بدوی که رای راشکسته ولی دادگاه بدوی هم دوباره همان رای سال 95 را تایید کرد.

شد برج 5  امسال 99 هست ولی هنوز بیمه پول را پرداخت نکرده است. من دو دندان ساقط شده دارم و یک گوش که هم پزشک قانونی فرستاد پیش متخصص که اون گفت صدمه دیده ولی پزشک نزده است . با تلفن که دادی داخل سایت نتوانستم تماس بگیرم! اگر راهنمای کنید ممنون می شوم با تشکر؟

پاسخ: من واقعا متوجه نشدم دقیقا چه فرمودید. دادگاه براساس نظریه پزشکی قانونی دیه را تعیین می کند. اگر بیمه به رای اعتراض کند تنها راه تغییر نظر پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی باید براساس مدارک پزشکی و معاینه نظر دهد. اگر پزشکی قانونی بعضی آسیب های شما را نزده است بهتر است با نظریه قاضی به پزشکی قانونی مجددا مراجعه کنید. الان سالها گذشته است و اگر موردی برایتان قید نشده باشد دیگر بعید است به سادگی پزشکی قانونی در این زمینه نظر دهد.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!