روش افزایش حقوق بازنشستگی

 

sh: سلام خسته نباشید! من ۱۸ سال سابقه کار دارم و آخرین حقوقم ۴/۵ میلیون تا سال ۹۷ بود. به علت مراقبت از مادرم کار نکردم و امسال تصمیم گرفتم بیمه خوداختیاری بکنم خودمو که حداکثر حق بیمه خود اختیاری ۶۸۰ تومان می باشد منتها چون جایی که کار کردم برای همه پایه حقوق بیمه رد می کردند الان وقتی سوابقمو برای بازنشستگی چک می کنم و چون دارم حق بیمه اختیاری پرداخت می کنم در سوابق بازنشستگیم زده یک میلون حقوق که ماهی ۷۰۰ تومان اگر بخواهم ۲۰ سال بازشسته بشوم! آیا من اشتباه می کنم یا واقعا بعد ۲۰ سال زحمت حقوق بازشستگیم بخاطر بیمه اختیاری اینقدر پایین می آید. می شود راهنمایی کنید منو! متشکرم؟

پاسخ: اشکال در این است که شما می توانستید حق بیمه اختیاری تان را براساس میانگین یک سال حق بیمه سال آخر محاسبه کنید ولی چون حداقل حق بیمه را پرداخت نموده اید در نتیجه حق بیمه اختیاری تان کم می شود. البته باید این را هم بگویم که اگر می خواهید با 20 سال سابقه بازنشسته شوید حتی اگر تا حد 1 میلیون تومان حق بیمه تان را افزایش دهید باز هم چون سابقه تان کم است باز هم حقوق حداقلی را می گیرید. تنها راهتان افزایش سابقه تان تا حد 25 سال و یا 30 سال سابقه است و البته به صورت همزمان افزایش مبلغ حق بیمه

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر