دیه شکستگی استخوان زانو

 

مجتبی بدرافشان: سلام وخسته نباشید و عرض ادب! مادر من عابر پیاده بودند. ماشین بهشون میزنه و این جراحی ها روی پاشون انجام می شود. ممنون می شوم لطف کنید میزان دیه را مشخص کنید:

1.     درمان باز شکستگی تیبیا، پروگزیمال (پلاتو)؛ یک یا هر دو کندیل با یا بدون فیکساسیون داخلی

2.     آرتروتومی زانو با بیوپسی سینوویال به تنهایی یا شامل بازکردن مفصل بیوپسی، خارج کردن جسم آزاد یا جسم خارجی

3.     ترمیم اولیه لیگامان و یا کپسول پاره شده زانو؛ لیگامان کروشیت و کولترال

4.     گرافت استخوانی کوچک یا وسیع

5.     درمان شکستگی تیبیا،پروگزیمال(پلاتو)؛یک یا هردوکندیل،با یا بدون فیکساسیون داخلی ؟

پاسخ: این نظریه پزشکی قانونی نیست و صرفا نشاندهنده اقدامات درمانی است. بنابراین با دقت بالا نمی توان در این زمینه نظر داد. اما حدودی می توان گفت. بابت شکستگی تیبیا 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان. بابت پارگی لیگامان بستگی به میزان پارگی بین 4 تا 8 درصد دیه کامل دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.