آیا بعد از استعفاء حقوق و مزایا به ما تعلق می گیرد؟

 

فاطمه برزگر فلاح: سلام! من ۳ سال هست در شرکت بازرگانی قسمت بازاریابی کار می کنم با مدرک لیسانس ولی حقوقم زیر وزارت کار هست و بیمه هم نشدم. سوال من این هست من اگر خودم استعفا بدهم باز هم عیدی و سنوات تعلق میگیره یا نه ممنون؟

پاسخ: اگر خودتان استعفا دهید تمامی حقوق طبق قانون کار مانند عیدی و سنوات به شما تعلق می گیرد. استعفای کتبی دهید و یک ماه بعد از استعفای کتبی از محل کار خارج شوید. استعفای تان را حتما مستند کنید مثلا شماره در دبیرخانه کنید و یا اینکه شاهد داشته باشید تا بعدا دچار مشکل شنوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.