شکایت برای دریافت دیه

 

بنده سوار خودرو بودم که با خودروی دیگری تصادف کردیم . مقصر هم خودروی دیگر بود . با اورزانس تماس گرفتیم و چون دیر امد خودم به اورژانس مراجعه کردم. در صحنه هم رضایت دادم و هر دو خودرو رفتند . حالا دکتر گفته گونه ام شکسته است. چکار باید بکنم ؟

پاسخ : باید به دادسرای محل شکایت کنید و درخواست دیه دهید. البته باید مدارک حادثه باشد. باید بتوانید مقصران حادثه را معرفی کنید تا کروکی فرضی کشیده شود و از دیه نامبرده استفاده گردد . البته با توجه به شرایطی امکان دریافت دیه از صندوق تامین خسارات بدنی نیز هست که بسیار طولانی می باشد. به نظر من فعلا برای شروع از داسرای محل و کلانتری شروع نمایید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.