اولویت حرکت در تقاطع همعرض

 

زمانی حبیب: سلام! من تصادفی داشتم در چهار راه و از طرف چپ دو خودرو به من برخورد کردند و من آسیب جزئی دیدم. ماشینم هم خسارت دیده است. من مطمئن نیستم چراغ قرمز بود یا سبز ولی به ادعای اون دو تا راننده قرمز بوده است. چراغ چهار راه مذکور هم چند روز بود خراب بوده است. حالا آیا مقصر من بودم و خسارت ماشینها را باید بدهم. در صورتی که از طرف چپ به من زدند و سرعتشان هم زیاد بود.مسیر من مستقیم بوده است. به چه صورت است؟ ممنون از پاسخ؟

پاسخ: اگر چراغ وجود داشته است ، صرفا چراغ تعیین کننده است . اگر چراغ خراب باشد تقریا نمی توان مقصر را مشخص کرد چون شاید طرف مقابل بگوید من به چراغ توجه کردم. در یک چهار راه هم عرض که فاقد علائم کنترلی باشد، حتی اگر شما قصد گردش داشته باشد یا بخواهید به طور مستقیم به راه خود ادامه دهید، باید به خودرویی که در سمت راست قرار دارد، اجازه عبور دهید. در تقاطع های غیر همعرض اولویت با خودرویی است که می خواهد به صورت مستقیم حرکت کند و بعد خودرویی که گردش به راست داشته باشد. ولی خودرویی که در خیابان اصلی قرار گرفته باشد اولویت برتر خواهد بود.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر