احراز سوابق بیمه برای بازنشستگی با 35 سال سابقه تامین اجتماعی

 

محمدمهدی رحیمیان: با عرض سلام! من ۵۱ سال دارم. از سال ۶۶ طبق بازرسی بیمه از طریق مغازه پدرم بیمه شدم. تا سال ۹۴ بیمه اجباری بودم . از ۹۴ تا امروز بیمه اختیاری هستم. الان یک ماهه برای باز نشستگی اقدام کردم. پرونده جهت قطعی شدن سوابق پیش مسئول درآمد هست. دیروز رفتم شعبه یک پرینت به من داد و گفت ۱۳ میلیون بدهی داری یاید پرداخت کنی تا سوابق قطعی بشود. حال از شما گرامی سوال دارم با توجه به ۵ سال سابقه اختیاری و دو سال سنوات خدمت و اون ۲۸ سال اجباری! راهنمای کنید چیکار کنم؟ متشکرم! طولانی شد؟

پاسخ: به نظر من بدهید. ندهید تعدادی از سال های اجباری تان احتمالا حذف می شود و یا بلامعطل می مانید. سابقه بالای 30 سال باعث افزایش حقوق بازنشستگی تان می شود و این 13 میلیون تومان جبران می شود. به نظر من پرداخت کنید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر