احراز سوابق بیمه برای بازنشستگی با 35 سال سابقه تامین اجتماعی

 

محمدمهدی رحیمیان: با عرض سلام! من ۵۱ سال دارم. از سال ۶۶ طبق بازرسی بیمه از طریق مغازه پدرم بیمه شدم. تا سال ۹۴ بیمه اجباری بودم . از ۹۴ تا امروز بیمه اختیاری هستم. الان یک ماهه برای باز نشستگی اقدام کردم. پرونده جهت قطعی شدن سوابق پیش مسئول درآمد هست. دیروز رفتم شعبه یک پرینت به من داد و گفت ۱۳ میلیون بدهی داری یاید پرداخت کنی تا سوابق قطعی بشود. حال از شما گرامی سوال دارم با توجه به ۵ سال سابقه اختیاری و دو سال سنوات خدمت و اون ۲۸ سال اجباری! راهنمای کنید چیکار کنم؟ متشکرم! طولانی شد؟

پاسخ: به نظر من بدهید. ندهید تعدادی از سال های اجباری تان احتمالا حذف می شود و یا بلامعطل می مانید. سابقه بالای 30 سال باعث افزایش حقوق بازنشستگی تان می شود و این 13 میلیون تومان جبران می شود. به نظر من پرداخت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.