دیه پارگی رباط

 

علی کوهزاد: با سلام و خسته نباشید! حدود دوماه پیش بر اثر تصادف زانویم آسیب دید. با مراجعه به پزشک قانونی تشخیص پارگی رباط و مینیسک دادند. من هم طبق نظریه پزشک مجبور شدم زانویم را آرتروسکوپی کنم و بعد عمل متوجه شدند که فاقد التهاب بوده است. الان به من دیه تعلق می گیرد یا نه؟

پاسخ: در هر صورت به شما دیه تعلق می گیرد. پارگی رباط و میسنیک دیه دارد. اگر هر کدام کامل پاره شده باشد 8 درصد دیه دارند معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان. اگر نسبی پاره شده باشند ممکن است ارش کمتری در نظر بگیرد . (ارش دیه ای است که در قانون فقهی وجود ندارد) . به هر حال معمولا شما درمان می شوید ولی دیه شما به جای خود باقی است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.