ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی

 

احمد رخشانی: سلام! بنده در مغازه یک بنده خدا کار می کنم. تصمیم گرفتم که بیمه کنم خودم و کارفرمای من خودشون افغان هستند. آیا می توانند منو بیمه کنند ایشون  و یا شغلم باید عوض کنم مثلا کارگر ساختمانی بشوم که اونا هم گفتند که از روز اول بیمه می کنند؟

پاسخ: فرقی نمی کند . کارفرمایتان می تواند بیمه تان کند . مزایای بیمه اجباری از بیمه کاگران ساختمانی بهتر است. البته به ظری که شما فقط 7 درصد حقوق تان را بابت حق بیمه پرداخت کنید و 23 درصد مابقی را کارفرما پرداخت کنید. اگر قرار است همه حق بیمه را شما پرداخت کنید بیمه کارگران ساختمان بهتر است. هر چند به نظرم الن ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی بسیار سخت است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.