دریافت غرامت نقص عضو تامین اجتماعی

 

سعید: سلام خسته نباشید! ۲۵ درصد ازکارافتادگی گرفتم. کلا ۷ ماه سابقه دارم قبل از حادثه که تنها سابقه من بود و دستمزد روزانه من ۵۰۰۰۰ تومان بوده است. می خواستم ببینم چقدر می توانم از تامین اجتماعی غرامت بگیرم. سابقه از خرداد ۹۸ بود که دی ۹۸ حادثه دیدم و ۸۰ روز استراحت و دوباره به همون مکان برگشتم؟

پاسخ: حقوق ماهیانه تان در صورت پرداخت حق بیمه متناسب با آن 1 میلیون و 500 هزار تومان است. میانگین دستمزد روزانه تان ضربدر سابقه تان می شود 25 هزار تومان . ضربدر 25 درصد می شود حدود 6 هزار تومان . ضربدر 36 می شود 216 هزار تومان. حدود 220 هزار تومان به شما غرامت داده می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.