درخواست لغو بیمه بیکاری

 

سلام! من درخواست بیمه بیکاری زدم ولی جایی مشغول کار شدم و شعبه دیگه ای نام نویسی کردم. حالا اونا خودشون بیمه بیکاری را لغو می کنند یا خودم باید اقدام کنم؟ ممنونم کمکم کنید؟

پاسخ: شاید بهتره تا زمانی که اس ام اس از طرف بیمه نیامده و شما مدارکتون بردید کار کامل نمیشه بنابراین اگر به مرحله اس ام اس دادن نرسیدند که هیچی نمی خواهد پیگیری کنید. اگر اس ام اس براتون اومد هم باز هم پیگیری مورد نیاز نیست ولی توصیه می کنم اگه اس ام اس شعبه براتون اومد حتما تشریف ببرید و بگوئید که منصرف شدید. به هر حال تا وقتی که به حسابتون ریخته نشده عملاً یعنی بیمه ‌بیکاری نگرفتید ولی توصیه من این است که بعد از اینکه اس ام اس براتون آمد مراجعه کنید و  بگوئید نمی‌خواهیم استفاده کنید قبل از آن است نیازی به مراجعه نیست.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.