شکایت از شرکت بیمه آرمان به علت پرداخت نکردن دیه

 

سلام! بنده سال ٩٧ تصادف کردم و ٩٨ برج هفت شماره حساب گرفتند. الان دوسال شده دیه منو پرداخت نکردند و کلا ازکارافتادم شدم. موندم چکارکنم؟ این بیمه درستی نیست به خاطر دیر پرداخت کردن خیلی زندگی ها  از هم می پاشه چون مرد دیگه کار نمیتونه بکنه و خرج زندگیشو در بیاره؟

پاسخ: به نظر من بهترین کار این است از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید. هم می توانید از طریق سایت بیمه مرکزی شکایت کنید و هم می توانید به صورت حضوری به دفتر این بیمه در خیابان آفریقا مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تنها راه این نیست که شما به بیمه مرکزی مراجعه کنید می توانید از طریق دادگاه هم که این حکم را صادر کرده و اقدام کنید و رای بگیرید از آنجا رای بگیرید که حتی حساب شرکت بسته بشه البته معمولاً این کار را نمی کنند. یه نامه به شما می دهند که با آن مراجعه کنید به شرکت و از شرکت درخواست مجدد کنید.  خیلی طول کشیده است به نظر من حتماً به دادگاه مراجعه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.