دریافت سابقه بیمه با شکایت از کارفرما

 

علی پاک نژاد: سلام روز خوش! من بین سالهای 82 تا 89 در فروشگاهی (بوتیک) با سابقه 40 ساله کار می کردم که هنوز هم همون افراد با همون شغل مشغول فعالیتند .اون موقع من را بیمه نکردند.الان می خواهم ببینم میشه با شکایت و اینکه بیشتر اطراف اونجا بدلیل سابقه زیاد من را می شناسند و می توانند شهادت بدهند. میشه بیمه اون سالهای من رد بشود؟ لطف می کنید راهنماییم کنید؟

پاسخ: می توانید شکایت کنید و در صورتی که اداره کار، کارکردتان را تائید کند کارفرمایتان را موظف می کند حق بیمه تان را پرداخت کند. البته کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی نیز باید کارکردتان را تایید نماید. بهتر است مدارک مکتوب برای اثبات کارکردتان ارائه کنید. البته درخواست بررسی بازرس هیات تحقیق هم می توانید بدهید تا از محیط کارتان بازرسی صورت پذیرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.