دریافت سابقه بیمه با شکایت از کارفرما

 

علی پاک نژاد: سلام روز خوش! من بین سالهای 82 تا 89 در فروشگاهی (بوتیک) با سابقه 40 ساله کار می کردم که هنوز هم همون افراد با همون شغل مشغول فعالیتند .اون موقع من را بیمه نکردند.الان می خواهم ببینم میشه با شکایت و اینکه بیشتر اطراف اونجا بدلیل سابقه زیاد من را می شناسند و می توانند شهادت بدهند. میشه بیمه اون سالهای من رد بشود؟ لطف می کنید راهنماییم کنید؟

پاسخ: می توانید شکایت کنید و در صورتی که اداره کار، کارکردتان را تائید کند کارفرمایتان را موظف می کند حق بیمه تان را پرداخت کند. البته کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی نیز باید کارکردتان را تایید نماید. بهتر است مدارک مکتوب برای اثبات کارکردتان ارائه کنید. البته درخواست بررسی بازرس هیات تحقیق هم می توانید بدهید تا از محیط کارتان بازرسی صورت پذیرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر