به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت سابقه بیمه با شکایت از کارفرما

 

علی پاک نژاد: سلام روز خوش! من بین سالهای 82 تا 89 در فروشگاهی (بوتیک) با سابقه 40 ساله کار می کردم که هنوز هم همون افراد با همون شغل مشغول فعالیتند .اون موقع من را بیمه نکردند.الان می خواهم ببینم میشه با شکایت و اینکه بیشتر اطراف اونجا بدلیل سابقه زیاد من را می شناسند و می توانند شهادت بدهند. میشه بیمه اون سالهای من رد بشود؟ لطف می کنید راهنماییم کنید؟

پاسخ: می توانید شکایت کنید و در صورتی که اداره کار، کارکردتان را تائید کند کارفرمایتان را موظف می کند حق بیمه تان را پرداخت کند. البته کمیته احراز اشتغال تامین اجتماعی نیز باید کارکردتان را تایید نماید. بهتر است مدارک مکتوب برای اثبات کارکردتان ارائه کنید. البته درخواست بررسی بازرس هیات تحقیق هم می توانید بدهید تا از محیط کارتان بازرسی صورت پذیرد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401