آیا بیمه بیکاری تعلق می گیرد؟

سارا آقامحمدی: با سلام!   اینجانب 89 ماه سابقه بیمه اجباری قراردادی دارم که 7 سال و دو ماه از قبل و 6 ماه و دو هفته در آخرین کارگاه می باشد. در پایان قرارداد شرکت عدم نیاز اعلام نموده است . آیا مشمول بیمه بیکاری می شود ؟ برای متاهلین چند ماه تعلق می گیرد ؟ با تشکر؟

پاسخ: بله مشمول بیمه بیکاری می شوید. اگر مجرد باشید 12 ماه به شما تعلق می گیرد و اگر متاهل باشید 18 ماه تعلق می گیرد.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.