تاییدیه کارفرما برای مشاغل سخت و زیان آور

 کاربری در تلگرام از من پرسیده است که می‌خواهد فرم نمونه شماره ۱ را برای مشاغل سخت و زیان‌آور ارسال کند ولی کارفرما با ایشان موافقت نمی کند. 

از بنده درخواست کرده است که آیا نیازی دارد که تاییدیه کارفرما را برای ارسال مشاغل سخت و زیان آور بگیرد؟ 

در پاسخ به دوستمون باید بگویم که تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور نیازی به موافقت کارفرما ندارد. معلوم است اکثر کارفرما ها با این قضیه موافقت نمی کنند. به هر حال باید ۴ درصد حق بیمه اضافه بدهد و طبیعی است که نمی خواهند ضرر مالی بکنند. شما باید از طریق سایت مشاغل سخت و زیان آور اداره کار درخواستتان را ارسال کنید و پس از ارسال منتظر دعوتتون به جلسه باشید. 

البته ممکن است که شما را به جلسه دعوت نکنند. بعد از تاییدیه کمیته مشاغل سخت و زیان آور اداره کار، رای به تامین اجتماعی ارسال می شود و بعد از تایید تامین اجتماعی کارفرما موظف است ۴ درصد و در بعضی مواقع ۸ درصد حق بیمه اضافه را پرداخت کند. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشتید سوال های دیگرتان را دقیق تر بپرسید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر