شکایت از کارفرما برای بیمه

 با سلام! درسال ۹۱ اولین لیست بیمه برام ردشده وآخرین لیست شهریور پارسال چگونه میتوانم جهت منظورشدن این ۹سال گذشته ادعا کنم. ضمنا درحال حاضر درجائی دیگر هم سابقه دارم؟

دوستی به نام محمدرضا در تلگرام این سوال را از بنده پرسیدند و فرمودند که در سال ۹۱ اولین لیست بیمه شان پرداخت شده و آخرین شان سال گذشته پرداخت شده است. سوال ایشون رو من متوجه نشدم یعنی اینکه اولین حق بیمه سال ۹۱ پرداخت شده و آخرین شهریور 1399 و بینش ه پرداخت نشده اگر چنین چیزی هست ایشون باید به اداره کار شکایت کنه و با صرفاً به لیست بیمه نمیشه چنین کاری کرد یا باید درخواست بازرسی از محل کار بدهند یا باید مدارک مکتوبی ارائه کنند که در آن محل مشغول به کار بودند.

 البته از یک نظر دیگه سوال شون رو میشه فهمید اینکه در طی این ۹ سال حق بیمه برای شان پرداخته شده و حالا بابت دیگر مزایا می‌خواهند شکایت کند.اگر منظورشان این سوال بوده باید بگم که کار خیلی ساده‌ای دارند. این سابقه بیمه به عنوان مهمترین مدرک برای شان محاسبه می‌شود و می‌تواند با استفاده از این کارکرد شان را در این ۹ سال اثبات کند و با استفاده از اثبات این کارکرد میتواند دیگر حقوق و مزایای ثابت شان را درخواست کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر