پرداخت حق بیمه از دو بیمارستان

 سلام و وقت بخیر! غرض از مزاحمت: بنده استخدام یک بیمارستان دولتی شدم و در یک بیمارستان خصوصی نیز مشغول به کارم. آیا بیمه اجباری از این دو بیمارستان برای من مشکلی دارد؟ چون کارگزینی بیمارستان دولتی گفت اگر بیمه  جای دیگری هستید بگین قطع کنند. اگر قطع نکنند ما بهت حقوق نمیدیم، همچین چیزی ممکنه ؟

در پاسخ به این دوستمون که در تلگرام این پیغام رو برای من فرستاده باید بگم حق بیمه شان اگر دو بیمارستان پرداخت بشه یعنی بیمارستان دولتی و بیمارستان خصوصی معمولاً مشکل ساز نیست. اگه بیمارستان دولتی زیرمجموعه تأمین اجتماعی نباشه و بیمارستان خصوصی که قطعاً زیرمجموعه تأمین اجتماعی است پرداخت دو تا حق بیمه هیچ فایده ای نداره به خصوص پرداخت حق‌بیمه بیمارستان خصوصی چون به هر حال دو مستمری بازنشستگی به ایشان تعلق نمی‌گیرد اما اگه بیمارستان دولتی نیز حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میکنه معمولا اگر در ۳ تا ۵ سال آخر پردازی باشه م مشکلی ایجاد نمیکنه ! تامین اجتماعی قبول میکنه! از محل کار ایشون بازرسی میشه محل کار و اشتغال اگر تایید بشه مشکلی نداره. اگه در سال‌های آخر باشند باز هم مشکلی نداره و اینکه یک دفعه فقط در سال‌های آخر  بخواهد بیمه پرداخت کنه که تامین اجتماعی معمولاً ایراد می‌گیرند بنابراین به صورت کلی بگم پرداخت حق بیمه از دو جا هیچ مشکلی از نظر قانون نداره!


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر