پرداخت حق بیمه از دو بیمارستان

 سلام و وقت بخیر! غرض از مزاحمت: بنده استخدام یک بیمارستان دولتی شدم و در یک بیمارستان خصوصی نیز مشغول به کارم. آیا بیمه اجباری از این دو بیمارستان برای من مشکلی دارد؟ چون کارگزینی بیمارستان دولتی گفت اگر بیمه  جای دیگری هستید بگین قطع کنند. اگر قطع نکنند ما بهت حقوق نمیدیم، همچین چیزی ممکنه ؟

در پاسخ به این دوستمون که در تلگرام این پیغام رو برای من فرستاده باید بگم حق بیمه شان اگر دو بیمارستان پرداخت بشه یعنی بیمارستان دولتی و بیمارستان خصوصی معمولاً مشکل ساز نیست. اگه بیمارستان دولتی زیرمجموعه تأمین اجتماعی نباشه و بیمارستان خصوصی که قطعاً زیرمجموعه تأمین اجتماعی است پرداخت دو تا حق بیمه هیچ فایده ای نداره به خصوص پرداخت حق‌بیمه بیمارستان خصوصی چون به هر حال دو مستمری بازنشستگی به ایشان تعلق نمی‌گیرد اما اگه بیمارستان دولتی نیز حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میکنه معمولا اگر در ۳ تا ۵ سال آخر پردازی باشه م مشکلی ایجاد نمیکنه ! تامین اجتماعی قبول میکنه! از محل کار ایشون بازرسی میشه محل کار و اشتغال اگر تایید بشه مشکلی نداره. اگه در سال‌های آخر باشند باز هم مشکلی نداره و اینکه یک دفعه فقط در سال‌های آخر  بخواهد بیمه پرداخت کنه که تامین اجتماعی معمولاً ایراد می‌گیرند بنابراین به صورت کلی بگم پرداخت حق بیمه از دو جا هیچ مشکلی از نظر قانون نداره!


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر