پرداخت حق بیمه از دو بیمارستان

 سلام و وقت بخیر! غرض از مزاحمت: بنده استخدام یک بیمارستان دولتی شدم و در یک بیمارستان خصوصی نیز مشغول به کارم. آیا بیمه اجباری از این دو بیمارستان برای من مشکلی دارد؟ چون کارگزینی بیمارستان دولتی گفت اگر بیمه  جای دیگری هستید بگین قطع کنند. اگر قطع نکنند ما بهت حقوق نمیدیم، همچین چیزی ممکنه ؟

در پاسخ به این دوستمون که در تلگرام این پیغام رو برای من فرستاده باید بگم حق بیمه شان اگر دو بیمارستان پرداخت بشه یعنی بیمارستان دولتی و بیمارستان خصوصی معمولاً مشکل ساز نیست. اگه بیمارستان دولتی زیرمجموعه تأمین اجتماعی نباشه و بیمارستان خصوصی که قطعاً زیرمجموعه تأمین اجتماعی است پرداخت دو تا حق بیمه هیچ فایده ای نداره به خصوص پرداخت حق‌بیمه بیمارستان خصوصی چون به هر حال دو مستمری بازنشستگی به ایشان تعلق نمی‌گیرد اما اگه بیمارستان دولتی نیز حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میکنه معمولا اگر در ۳ تا ۵ سال آخر پردازی باشه م مشکلی ایجاد نمیکنه ! تامین اجتماعی قبول میکنه! از محل کار ایشون بازرسی میشه محل کار و اشتغال اگر تایید بشه مشکلی نداره. اگه در سال‌های آخر باشند باز هم مشکلی نداره و اینکه یک دفعه فقط در سال‌های آخر  بخواهد بیمه پرداخت کنه که تامین اجتماعی معمولاً ایراد می‌گیرند بنابراین به صورت کلی بگم پرداخت حق بیمه از دو جا هیچ مشکلی از نظر قانون نداره!


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر