دریافت هزینه عینک، لنز، سمعک و ویلچر از تامین اجتماعی

 خانمی به نام یلدا در تلگرام از بنده پرسیدند که بعد از ده سال آیا می‌توانند بابت هزینه عینک مبلغی از تامین اجتماعی دریافت کنند؟ 

در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم بله می توانند بعد از ۲ سال می‌توانند بابت هزینه شیشه عینک دوباره مبلغی بگیرند که الان حدود ۳۰۰ هزار تومان می شود. اگه بخواهم توضیح کامل تر بگم بابت هزینه عینک هر دو سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند بابت کنتاکت لنز هر ۵ سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرد بابت سمعک هر ۱۰ سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند بابت ویلچر هر هفت سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند بابت چشم‌مصنوعی هر ۵ سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند بابت دست و پای مصنوعی هر ۵ سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند بابت کفش طبی کلاب فود هر یک سال یک بار می‌توانند هزینه بگیرند البته تا سن ۱۰ سالگی


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر