سن بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام! متولد اسفند 47 و اکنون 52 ساله هستم. تا پایان سال 99 به مدت 30 سال پرداخت بیمه داشتم. چه زمانی مشمول بازنشستگی میشوم؟ شرایط بیمه بازنشستگی اقایان چیست؟ در حال حاضر در خارج از کشور بسر میبرم چگونه میتوانم از طریق شما پیگیری کنم؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که اگر ۵۰ سال سابقه کافی دارند و ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه دارند می‌توانند بازنشسته شود. برای اینکه مطمئن بشم که بازنشسته می‌شوند باید سابقه بیمه شان را از سایت بگیرند و اگر ۳۰ سال کامل داشته باشند می‌توانند درخواست بازنشستگی بدهند. اگر در خارج تشریف دارید یا باید خودتون برای پیگیری کارها تشریف بیارید ایران که بین دو تا سه ماه طول میکشه و یا اینکه وکیلی برای این کار بگیرید گروه ما هم میتونه کار وکالت شما را دریافت مستمری بازنشستگی برای شما انجام بدهند .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر