سن بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام! متولد اسفند 47 و اکنون 52 ساله هستم. تا پایان سال 99 به مدت 30 سال پرداخت بیمه داشتم. چه زمانی مشمول بازنشستگی میشوم؟ شرایط بیمه بازنشستگی اقایان چیست؟ در حال حاضر در خارج از کشور بسر میبرم چگونه میتوانم از طریق شما پیگیری کنم؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که اگر ۵۰ سال سابقه کافی دارند و ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه دارند می‌توانند بازنشسته شود. برای اینکه مطمئن بشم که بازنشسته می‌شوند باید سابقه بیمه شان را از سایت بگیرند و اگر ۳۰ سال کامل داشته باشند می‌توانند درخواست بازنشستگی بدهند. اگر در خارج تشریف دارید یا باید خودتون برای پیگیری کارها تشریف بیارید ایران که بین دو تا سه ماه طول میکشه و یا اینکه وکیلی برای این کار بگیرید گروه ما هم میتونه کار وکالت شما را دریافت مستمری بازنشستگی برای شما انجام بدهند .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر