محاسبه دیه خال برداری

 دوستی از بیرجند با من تماس گرفت و پرسید که ایشون عملیات خالبرداری انجام می دهد و متاسفانه جواز این کار را ندارد. ظاهراً به به آرایشگاه مراجعه کرده است و از طریق ایشون مشتری هایی دارد. یکی از مشتریان ایشان که عمل خالبرداری اش را انجام می دهند متاسفانه دچار ضایعات پوستی شده اند و اثر این خال ها در صورت شان باقی مانده است. تعداد خال های باقیمانده ۱۵ خال می باشد که اثر بسیار بدی بر روی صورتشان گذاشته است. مشتری مربوطه گفته است که طی یک ماه آینده از ایشان شکایت خواهد کرد. سوالی که این دوستمان از ما دارد این است که آیا این شکایت برای ایشان موجب دردسر می‌شود و چه عواقبی دارد؟

 در پاسخ به ایشان باید عرض کنیم که بله ایشان چه مجوز داشته باشد و چه مجوز نداشته باشد به راحتی می‌تواند از ایشان شکایت کند. اگر مجوز نداشته باشد ممکن است از طرف قاضی با جریمه مضاعف روبرو شود و جواز آرایشگاهی که از ایشان استفاده کرده است دچار مشکل شود و یا اینکه تعطیل گردد. اما در مورد دیه بستگی به میزان از بین رفتن زیبایی دارد. معمولا  بابت ازبین رفتن زیبایی به علت یک زخم یک درصد دیه تعلق می‌گیرد که معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد. بنابراین برای ۱۵ عدد خال اگر اثرش از بین نرود ممکن است حتی تا ۱۵ درصد دیه تعیین شود. البته چون خال ها بر روی صورت ایشان وجود داشته است احتمال اینکه بیشتر از ۵ درصدی تعیین شود بسیار ضعیف می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر