محاسبه دیه خال برداری

 دوستی از بیرجند با من تماس گرفت و پرسید که ایشون عملیات خالبرداری انجام می دهد و متاسفانه جواز این کار را ندارد. ظاهراً به به آرایشگاه مراجعه کرده است و از طریق ایشون مشتری هایی دارد. یکی از مشتریان ایشان که عمل خالبرداری اش را انجام می دهند متاسفانه دچار ضایعات پوستی شده اند و اثر این خال ها در صورت شان باقی مانده است. تعداد خال های باقیمانده ۱۵ خال می باشد که اثر بسیار بدی بر روی صورتشان گذاشته است. مشتری مربوطه گفته است که طی یک ماه آینده از ایشان شکایت خواهد کرد. سوالی که این دوستمان از ما دارد این است که آیا این شکایت برای ایشان موجب دردسر می‌شود و چه عواقبی دارد؟

 در پاسخ به ایشان باید عرض کنیم که بله ایشان چه مجوز داشته باشد و چه مجوز نداشته باشد به راحتی می‌تواند از ایشان شکایت کند. اگر مجوز نداشته باشد ممکن است از طرف قاضی با جریمه مضاعف روبرو شود و جواز آرایشگاهی که از ایشان استفاده کرده است دچار مشکل شود و یا اینکه تعطیل گردد. اما در مورد دیه بستگی به میزان از بین رفتن زیبایی دارد. معمولا  بابت ازبین رفتن زیبایی به علت یک زخم یک درصد دیه تعلق می‌گیرد که معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد. بنابراین برای ۱۵ عدد خال اگر اثرش از بین نرود ممکن است حتی تا ۱۵ درصد دیه تعیین شود. البته چون خال ها بر روی صورت ایشان وجود داشته است احتمال اینکه بیشتر از ۵ درصدی تعیین شود بسیار ضعیف می باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر