محاسبه دیه پارگی

 با سلام! من ۱ماه پیش با موتور تصادف کردم و مقصر ۱۰۰درصد طرف مقابلم که با ماشین بوده است. من رباط مچ پای چپم پاره شده که موجب گچ گرفتگی شد و آرنج دست چپم و زانوی چپم هم خراش برداشته. می خواستم ببینم دیه من چقدر میشه؟

در پاسخ به دوست عزیزمان که این سوال را در سایت با ما مطرح کرده است باید بگویم که دیه پارگی رباط مچ پا معمولاً ۴ درصد محاسبه می‌شود که به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌شود در مورد جراحت آرنج دست چپ و زانوی چپ چون میزان جراحت و عمق جراحت مشخص نیست نمی‌توانند دقیق بگویم معمولا نیم تا یک درصد دیه برای هر کدام محاسبه می شود هر درصد دیه در سال ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر