درخواست ازکارافتادگی به علت آرتروز

 دوستی به نام رسولی در سایت به بنده پیغام دادند که کارگر ساختمانی هستند و متاسفانه در حین کار دچار حادثه شدند که منتهی به آرتروز شد. ایشان می‌فرمایند که آیا به علت آرتروز پا می توانند از کار افتادگی بگیرند؟ حالا منظورشون هم بیشتر از کار افتادگی جزئی هست آیا می تواند از کار افتادگی جزئی بگیرند؟ 

در پاسخ به این دوست باید بگویم که نه معمولاً چنین اتفاقی نمی افته! آرتروز یک بیماری حساب میشه نه حادثه! حتی اگه به علت حادثه آرتروز ایجاد شده باشه با این حال باز هم جز بیماری ها حساب میشه و معمولاً در جلسه کمیسیون درصدی بابت آرتروز به علت حادثه ناشی از کار تعلق نمیگیره!  اگر شکستگی باشه اگر بی‌حرکتی باشه اگر تعویض مفصل باشه و اگر مواردی از این قبیل مانند قطع انگشتان قطع پا قطع دست باشه بابت حادثه ناشی از کار درصد تعلق میگیره اگر بی‌حرکتی به وجود بیاید اگر بی حسی به وجود بیاید و علیه حادثه معمولا درصد ازکارافتادگی تعلق می‌گیرد اما بابت آرتروز درصدی تعلق نمی گیرد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر