درخواست ازکارافتادگی به علت آرتروز

 دوستی به نام رسولی در سایت به بنده پیغام دادند که کارگر ساختمانی هستند و متاسفانه در حین کار دچار حادثه شدند که منتهی به آرتروز شد. ایشان می‌فرمایند که آیا به علت آرتروز پا می توانند از کار افتادگی بگیرند؟ حالا منظورشون هم بیشتر از کار افتادگی جزئی هست آیا می تواند از کار افتادگی جزئی بگیرند؟ 

در پاسخ به این دوست باید بگویم که نه معمولاً چنین اتفاقی نمی افته! آرتروز یک بیماری حساب میشه نه حادثه! حتی اگه به علت حادثه آرتروز ایجاد شده باشه با این حال باز هم جز بیماری ها حساب میشه و معمولاً در جلسه کمیسیون درصدی بابت آرتروز به علت حادثه ناشی از کار تعلق نمیگیره!  اگر شکستگی باشه اگر بی‌حرکتی باشه اگر تعویض مفصل باشه و اگر مواردی از این قبیل مانند قطع انگشتان قطع پا قطع دست باشه بابت حادثه ناشی از کار درصد تعلق میگیره اگر بی‌حرکتی به وجود بیاید اگر بی حسی به وجود بیاید و علیه حادثه معمولا درصد ازکارافتادگی تعلق می‌گیرد اما بابت آرتروز درصدی تعلق نمی گیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر