ثبت نام بیمه تکمیلی شاغلان تامین اجتماعی

 دوستی به نام مجتبی از امیدیه برای من سوال فرستاده که آیا می توانند بیمه تکمیلی بشوند. قبل از اینکه بازنشسته بشود در توضیح سوال شان گفتند که ۲۰ سال سابقه بیمه دارد ولی هنوز بازنشسته نشده اند و می خواهند از بیمه درمان تکمیلی استفاده کند؟ 

در پاسخ به این دوست عزیزمان باید بگویم که بیمه انواع مختلفی دارد. ایشان می تواند هم بیمه تکمیلی انفرادی بشود و هم بیمه تکمیلی گروهی! بیمه تکمیلی انفرادی بیمه خوبی نیست. مبلغ زیادی باید پرداخت کنند و معمولاً دوره‌های انتظار دارد و سود چندانی ندارد. با این حال اگر می‌خواهند بیمه تکمیلی انفرادی استفاده کنند می‌توانند از بیمه اس ا اس یا بیمه دانا یا بیمه ایران یا دیگر بیمه‌ها استفاده کنند . اما می‌تواند از بیمه خانوادگی هم استفاده کنند که کمی شرایط بهتری دارد و البته مبلغ بیشتری نیز باید پرداخت کند مانند بیمه ملت! 

اما بهترین حالت این است که از بیمه گروهی استفاده کند یعنی اگر در شرکتی کار می‌کنند یا در صنفی فعال هستند از آن طریق اقدام کنند تا بیمه مزایای بیشتری داشته باشد. مثلاً دوره انتظار نداشته باشد با هزینه کمتری پرداخت کند یا مراکز بیشتری برای مراجعه داشته باشد این فرآیند است که می‌تواند داشته باشد اما اگر بخواهیم از طریق صندوق بازنشستگان تامین اجتماعی و از طریق کانون بازنشستگان در حقیقت اقدام کنند تنها راهی که دارند این است که باید بازنشسته شود و قبل از بازنشستگی امکان ثبت نام بیمه تکمیلی ندارد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر