دیه شکستگی پاشنه پا

 دوستی به نام حسین در اینستاگرام از من پرسیدند که از بالابر افتادند پایین و پاشنه پایشان شکست است.  سوال شان این است که میزان دیه چه مقدار می‌شود و چگونه باید مراحل دریافت دیه را شروع کند؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز اعلام می‌کنم که برای تعیین میزان دیه باید اول به کلانتری شکایت کنند. البته اگر شرکتشان بیمه مسئولیت دارد بهتر است ابتدا مستقیم به بیمه مسئولیت شرکت مراجعه کنند. 

اما بیمه مسئولیت شرکت یک مشکل دارد و آن این است که معمولاً پزشک معتمد بیمه دیه را کمتر تعیین می‌کند. اما اگر می خواهند در شرکت کار کند بهتر است از طریق بیمه مسئولیت اقدام کنند حتی اگر کمتر شود.  

اگر می خواهند به طور کامل دیه را دریافت کنند باید از طریق کلانتری شکایت کنند تا کلانتری پرونده را به پزشکی قانونی بفرستد و بعد از تعیین دیه توسط پزشکی قانونی پرونده در دادسرا و نهایتاً دادگاه بررسی شود و به کارفرما ابلاغ شود. اما در مورد میزان دیه، شکستگی پاشنه پا ۸ درصد دیه دارد که این ۸ درصد با نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌شود. 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر