اعسار در پرداخت مهریه

 سلام.پدر بنده سالها پیش پولی به مادرم داده اند و مادرم بدون اجازه سیمکارتی به نام خودش خرید و بعد از ان سیمکارت را فروخت و زمینی خرید اما سند زمین را به نام خود کرد و پدرم راضی نبود. سپس زمین را ساختند که مقداری از پول ساخت زمین را پدرم دادند. حالا بعد از گذشت سالها زندگی مادرم مهریه اش را به اجرا گذاشته است ایا پدرم میتواند نسبت به خانه ساخته شده ادعایی داشته باشد با استشهادیه محلی یا خیر؟

در پاسخ به این دوستمون باید بگوییم که درسته که پدرشون شاید راضی نبوده که این پول را به مادر داده برای خرید سیم‌کارت ولی به هر حال داده و اعتراضش جای مشخص نکرده است. حالا این خانم رفته زمین خریده است و زمینی ارزشی دار!  در این حالت پیدایشان متاسفانه نمی تونه داشته باشه! البته می‌توان از طریق شورای حل اختلاف یا دادسرا شکایت کند ولی سرانجام اینگونه پرونده‌ها به نتیجه نمی‌رسد. بهتر از  طریق شورای حل اختلاف درخواست دهد که مهریه اش قسطی شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر