اعسار در پرداخت مهریه

 سلام.پدر بنده سالها پیش پولی به مادرم داده اند و مادرم بدون اجازه سیمکارتی به نام خودش خرید و بعد از ان سیمکارت را فروخت و زمینی خرید اما سند زمین را به نام خود کرد و پدرم راضی نبود. سپس زمین را ساختند که مقداری از پول ساخت زمین را پدرم دادند. حالا بعد از گذشت سالها زندگی مادرم مهریه اش را به اجرا گذاشته است ایا پدرم میتواند نسبت به خانه ساخته شده ادعایی داشته باشد با استشهادیه محلی یا خیر؟

در پاسخ به این دوستمون باید بگوییم که درسته که پدرشون شاید راضی نبوده که این پول را به مادر داده برای خرید سیم‌کارت ولی به هر حال داده و اعتراضش جای مشخص نکرده است. حالا این خانم رفته زمین خریده است و زمینی ارزشی دار!  در این حالت پیدایشان متاسفانه نمی تونه داشته باشه! البته می‌توان از طریق شورای حل اختلاف یا دادسرا شکایت کند ولی سرانجام اینگونه پرونده‌ها به نتیجه نمی‌رسد. بهتر از  طریق شورای حل اختلاف درخواست دهد که مهریه اش قسطی شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر