بیمه بیکاری مدیرعامل

 با سلام ! من مشاور حقوقی یک شرکت با مسئولیت محدود هستم که سه سال هم سابقه بیمه دارم. الان به عنوان مدیرعامل شرکت هم انتخاب شدم و هیچ گونه انتقال سهمی هم به من صورت نگرفته بنابراین دارای دو عنوان شغلی در شرکت هستم. سوال من درباره بیمه بیکاری است آیا با توجه به حفظ سمت من به عنوان مشاور حقوقی شرکت، بیمه بیکاری شامل حال من میشود یا نه؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان که از طریق تلگرام برای من ارسال شده است و در مورد شرایط دریافت بیمه بیکاری سوال پرسیدند خاطرنشان می کند که برای اینکه بیمه بیکاری بتوانید بگیرید یا باید کارگر عادی باشید یا در صورتی که عضو هیئت مدیره داشته باشید سهامدار نباشید و  وظیفه مصوب باید داشته باشید. اما در صورتی که مدیرعامل باشید در صورتی که سهام هم داشته باشید و سهامدار هم نباشید متاسفانه بیمه بیکاری به شما تعلق نمی‌گیرد. یعنی تامین اجتماعی رویه اش در این مورد این است که به هیچ مدیرعاملی بیمه بیکاری را پرداخت نمی‌کند و معمولاً در شکایت به دیوان عدالت اداری به نتیجه خاصی نمی توان رسید یعنی اکثرا رای به نفع سازمان تامین اجتماعی می دهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر