بیمه بیکاری مدیرعامل

 با سلام ! من مشاور حقوقی یک شرکت با مسئولیت محدود هستم که سه سال هم سابقه بیمه دارم. الان به عنوان مدیرعامل شرکت هم انتخاب شدم و هیچ گونه انتقال سهمی هم به من صورت نگرفته بنابراین دارای دو عنوان شغلی در شرکت هستم. سوال من درباره بیمه بیکاری است آیا با توجه به حفظ سمت من به عنوان مشاور حقوقی شرکت، بیمه بیکاری شامل حال من میشود یا نه؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان که از طریق تلگرام برای من ارسال شده است و در مورد شرایط دریافت بیمه بیکاری سوال پرسیدند خاطرنشان می کند که برای اینکه بیمه بیکاری بتوانید بگیرید یا باید کارگر عادی باشید یا در صورتی که عضو هیئت مدیره داشته باشید سهامدار نباشید و  وظیفه مصوب باید داشته باشید. اما در صورتی که مدیرعامل باشید در صورتی که سهام هم داشته باشید و سهامدار هم نباشید متاسفانه بیمه بیکاری به شما تعلق نمی‌گیرد. یعنی تامین اجتماعی رویه اش در این مورد این است که به هیچ مدیرعاملی بیمه بیکاری را پرداخت نمی‌کند و معمولاً در شکایت به دیوان عدالت اداری به نتیجه خاصی نمی توان رسید یعنی اکثرا رای به نفع سازمان تامین اجتماعی می دهند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر