مستمری بازنشستگی معلولین خدمتی

من سر باز اموزشی سپاه بودم که تو مانور اموزشی مصدوم شدم و تقریبا یک چشمم نابینا شده ! عصبش قطع شده  !کمیسیون اولیه احراز کرد و رای به معلول حین خدمت دادند. حالا می خواستم ببینم با این شرایط من اگر درخواست کنم از کارافتاده سپاه محسوب میشم یا بازنشستگی؟ اگه ازکارافتاده بشم چند درصده یا حقوقش چقدره ؟ چون من مدرک لیسانس دارم و ۲۹ سالمه! خودشون گفتن بیا بفرستیمت کمیسیون! ممنون میشم اگر راهنماییم کنین؟

بابت اینموضوع هم می تونه غرامت تعلق بگیره و هم معلولیت حین خدمت که منتهی به مستمری معلولیت البته اون چیزی که در عمل اتفاق میفته که مستمری پرداخت نمیشه و فقط می‌تواند از طریق بیمه درمانی که مراکز نظامی دارند غرامت یا همان دیه را دریافت کنند متاسفانه با وجود از دست دادن یک چشم تون مستمری مشخصی تعیین نمیشه براتون این اتفاقی که عملا می‌افتد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر