مستمری بازنشستگی معلولین خدمتی

من سر باز اموزشی سپاه بودم که تو مانور اموزشی مصدوم شدم و تقریبا یک چشمم نابینا شده ! عصبش قطع شده  !کمیسیون اولیه احراز کرد و رای به معلول حین خدمت دادند. حالا می خواستم ببینم با این شرایط من اگر درخواست کنم از کارافتاده سپاه محسوب میشم یا بازنشستگی؟ اگه ازکارافتاده بشم چند درصده یا حقوقش چقدره ؟ چون من مدرک لیسانس دارم و ۲۹ سالمه! خودشون گفتن بیا بفرستیمت کمیسیون! ممنون میشم اگر راهنماییم کنین؟

بابت اینموضوع هم می تونه غرامت تعلق بگیره و هم معلولیت حین خدمت که منتهی به مستمری معلولیت البته اون چیزی که در عمل اتفاق میفته که مستمری پرداخت نمیشه و فقط می‌تواند از طریق بیمه درمانی که مراکز نظامی دارند غرامت یا همان دیه را دریافت کنند متاسفانه با وجود از دست دادن یک چشم تون مستمری مشخصی تعیین نمیشه براتون این اتفاقی که عملا می‌افتد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر