بیمه تکمیلی زایمان

 خانم اشرف شجاعت دوست از ماکو از من پرسیدند که ایشون باردار هستند و شنیدند که اگر بتوانند خودشان رو بیمه تکمیلی بکنند تمام هزینه‌های بیمارستان مجانی می‌شود. می خواستند ببینند آیا این موضوع درست است؟ 

در پاسخ به این خانم محترم باید عرض کنم که چنین چیزی درست نیست. اولا شما اگه بیمه تکمیلی داشته باشید بیمه تکمیلی حالا با توجه به نوع قراردادی که داره درصدی از هزینه‌ها را پرداخت میکنه نه همه را؟! یعنی یک مقدار بیمه پایه باید پرداخت کنه تا بیمه تکمیلی مقداری دیگر از آن را پرداخت کنه و بعد یک درصدی دیگری را بیمه تکمیلی پرداخت می‌کند. 

نکته دومی که خیلی مهمه و شما دقت نکردین این است که شما نمی توانید باردار بشوید و بعد بروید درخواست بیمه تکمیلی بکنید. قرارداد بیمه تکمیلی به غیر از بیمه های تکمیلی گروهی که مخصوص ارگان‌ها و ادارات و وزارتخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ است یم دوره انتظار دارد یعنی باید یک دوره انتظاری بگذره تا شما بتونید ازش استفاده کنید و معمولاً در هنگامی که شما باردار هستید هیچ نوع بیمه تکمیلی هزینه شما را پرداخت نمی کنه. 

بنابراین فکر کنم بهتر است از خیر موضوع بیمه تکمیلی بگذرید. با این حال اگه میخواهید از بیمه‌های تکمیلی استفاده کنید شاید بیمه تکمیلی گروهی دانا بهترین گزینه است اما اگر بیمه گروهی نمی توانید استفاده کنید به هیچ وجه بیمه انفرادی استفاده نکنید چون بیمه انفرادی به شما پوششی در این حالت نمی دهد. 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر