بیمه تکمیلی زایمان

 خانم اشرف شجاعت دوست از ماکو از من پرسیدند که ایشون باردار هستند و شنیدند که اگر بتوانند خودشان رو بیمه تکمیلی بکنند تمام هزینه‌های بیمارستان مجانی می‌شود. می خواستند ببینند آیا این موضوع درست است؟ 

در پاسخ به این خانم محترم باید عرض کنم که چنین چیزی درست نیست. اولا شما اگه بیمه تکمیلی داشته باشید بیمه تکمیلی حالا با توجه به نوع قراردادی که داره درصدی از هزینه‌ها را پرداخت میکنه نه همه را؟! یعنی یک مقدار بیمه پایه باید پرداخت کنه تا بیمه تکمیلی مقداری دیگر از آن را پرداخت کنه و بعد یک درصدی دیگری را بیمه تکمیلی پرداخت می‌کند. 

نکته دومی که خیلی مهمه و شما دقت نکردین این است که شما نمی توانید باردار بشوید و بعد بروید درخواست بیمه تکمیلی بکنید. قرارداد بیمه تکمیلی به غیر از بیمه های تکمیلی گروهی که مخصوص ارگان‌ها و ادارات و وزارتخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ است یم دوره انتظار دارد یعنی باید یک دوره انتظاری بگذره تا شما بتونید ازش استفاده کنید و معمولاً در هنگامی که شما باردار هستید هیچ نوع بیمه تکمیلی هزینه شما را پرداخت نمی کنه. 

بنابراین فکر کنم بهتر است از خیر موضوع بیمه تکمیلی بگذرید. با این حال اگه میخواهید از بیمه‌های تکمیلی استفاده کنید شاید بیمه تکمیلی گروهی دانا بهترین گزینه است اما اگر بیمه گروهی نمی توانید استفاده کنید به هیچ وجه بیمه انفرادی استفاده نکنید چون بیمه انفرادی به شما پوششی در این حالت نمی دهد. 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر